Tartalomjegyzék PPL fórum
a Pro Pool League hivatalos fóruma

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Viták, óvások
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> KARAMBOL
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Atus15
Karambol bajnok

HozzászólásElküldve: 2006.12.06. 17:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello vagy 90as asztalokon 3 nyertig?bár ez a kettővel kell nyerni dolog meg nem mehet ki sztem mert az egyikfél nem tiszteséges hogy csak 2xer vagy 1szer nyit.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Birkuc
Webmester

HozzászólásElküldve: 2006.12.06. 01:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nemis számoltam Very Happy

ja kikell találni hány nyertes legyen, sztem pl csoportmeccs 4 nyert és nem kell 2vel nyerni, bár dupla menethossz fele menet kéne de 3 nyert talán mégis kevés Rolling Eyes
Atus15
Karambol bajnok

HozzászólásElküldve: 2006.12.05. 19:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Leveni a menet számot? már mint nem 6 nyertig menne?
és a francba tied lett a 100. hozzászólás Crying or Very sad Twisted Evil Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Birkuc
Webmester

HozzászólásElküldve: 2006.12.05. 00:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát ja a 60ptos asztal se rossz 5let, de a menetszámot akkor majd le kell vennem, végülis 6ptos meg 12ptos kezdésnél is jobb a hosszabb menet, sztem
Atus15
Karambol bajnok

HozzászólásElküldve: 2006.12.04. 23:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello. 50pontos asztal nincs is! Smile másrészt fele bábu eldől arról nem tehetek hogy így nyitok az baj hogy amikor nyitok kb 99%ban megy a nyitás és nem fogok direkt rontani hogy nyitásnál 6 pontom legyen mert elég sokszor kéne újra indtigatni akkor a játékot. Vagy csináld azt hogy 60as asztaloknon nyomunk vagy maradjon a régi. ha a 3. lesz a 6pontos akkor nem fogok menni versenyre ennyi. ja és kíváncsi vok arra a örökranglistára miről is fog szólni? a rekordot azt sejtem hogy miből fog álni na mind1
további jó sorozatott
na bye
Vissza az elejére
Birkuc
Webmester

HozzászólásElküldve: 2006.12.04. 23:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a gáz az hogy fele pont majnem megvan kezdésnél, 50ptos asztal meg kicsit sokáig tartana, sablon valóban nincs, mivel a sablon az egész menetre vonatkozik, de itt csak kezdés van, utána a másik lő nem te játszol tovább, tehát sablon nem létezik karambolban Smile csak jólenne ha kezdésnél nem dőlne el 1 menet sorsa Smile úgyhogy sztem ebben robi630nak volt igaza, engem sosem zavart aki úgy tud kezdeni úgyis elver Smile csak jólenne ha a versenyzők többsége nem érezné teljesen kiszolgáltatottnak magát emiatt Smile énist tudok 10 pontosat nyitni, ugy hogy utána pont a sarokban marad a golyó amit el kell találni, de tudok 6pt-osat is Smile
Atus15
Karambol bajnok

HozzászólásElküldve: 2006.12.04. 16:11    Hozzászólás témája: Faszság Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello engem az zavart a versenyen hogy robi630 ugatott hogy sablonozok? már bocsi birkuc én még a 2.versenynél megkérdeztem hogy lehet tudok úgy nyitni 2-3szor is és azt mondtad hogy karambolban nincs sablon. ja és mi ez hogy 6 pont? zavar hogy a jók tudnak jól nyitni? ha meg nem tudsz így nyitni tanuld meg figyeld meg hogy hogy csináljuk és csak annyit hogy akik tényleg jók azok igy tudnak kezdeni ha életbe lesz ez a 6 pont kicsi esélyét látom hogy indulok majd ja és sztem majd én rendzek versenyt amilyen réggen volt májusban. Hajrá a további változtatásaidban ja és nagyrészt is nekem köszönheted hogy a többiek jöttek meg múltkorin
Jó verseny sorozatott!
na bye
ja robi mi az hogy arcátlan?? magyarázat?
na bye
Vissza az elejére
Birkuc
Webmester

HozzászólásElküldve: 2006.06.07. 15:58    Hozzászólás témája: Viták, óvások Hozzászólás az előzmény idézésével

ha észrevételed vagy jelentenivalód van a verseny alatt, itt megteheted

ha valami nem tetszik és reklamálni akarsz, vagy valamit nem értesz, vagy szabálysértést illetve csalást vagyis óvást szeretnél bejelenteni, itt verseny alatt megteheted

és itt egymás közt is vitázhattok, de csak okosan
Razz
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> KARAMBOL Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4
4 / 4 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.