Tartalomjegyzék PPL fórum
a Pro Pool League hivatalos fóruma

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Moderálás

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Általános
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Birkuc
Webmester

HozzászólásElküldve: 2006.06.07. 15:45    Hozzászólás témája: Moderálás Hozzászólás az előzmény idézésével

bár én is csak tippelek de sztem egy fórum-moderátor dolga hogy rendszeresen (mondjuk napi 1x) átnézze a rá bízott topikokat és ha oda nem illő szöveget lát szerkessze az 1xü mezei felhasználók hozzászólását, ha minden igaz minden topikhoz külön lehet moderátorokat állítgatni

ha valaki moderátor szeretne lenni, akkor írjon privát üzenetet nekem, és azt is írja le mely topikokban vállalná

rangok: alapvetően 3 fő rang van - site admin, moderátor és sima felhasználó, utóbbiak írhatnak a topikokba (amely nincs lezárva) és utólag szerkeszthetik is hozzászólásaikat, szavazhatnak valamint privát üzeneteket küldhetnek egymásnak, a moderátorok szerkeszthetik saját illetve mások hozzászólásait is a rájuk bízott topikokban, vagy akár le is zárhatnak egy témát de erre nincsen szükség (amit én lezárok azt meg ki ne nyissátok Razz ), a site admin pedig GOD módban van, vagyis bármit megtehet Razz többek között ő osztja ki a rangokat és jelölhet moderátorokat, ezen kívül vannak speciális rangok de azok csak névben térnek el a többitől

biztonsági okok miatt témákat illetve hozzászólásokat moderátor NEM törölhet, csak én Razz , ha adott esetben a moderátor úgy ítéli meg hogy az egész hozzászólást törölni kellene, akkor törölje a teljes tartalmat, és piros vastagított betűkkel írja oda a "TÖRÖLNI" szót, és majd akkor én törölgetni fogom ezeket

ide írkálhatnak a moderátorok a webmesternek/rendszergazdának/GOD-nak vagyis nekem Razz

valamint egyszerű felhasználóként itt jelezheted ha egy moderátor tevékenységével nem vagy elégedett, csak akkor írd le hogy melyik topikkal kapcsolatos és ha tudod akkor nevezd meg a moderátort is

kérünk mindenkit, hogy kultúráltan viselkedjen, mert adott esetben bizonyos időre eltiltás, végleges kitiltás vagy IP-cím alapján processzorsütés kapható
Razz
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Általános Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.